Rozkłady jazdy

Łażany - Świdnica

Świdnica - Łażany

Buków - Świdnica & Świdnica - Buków

 

 

Żarów - Jaworzyna Śląska - Pastuchów - Jaroszów - Strzegom
Dworce / Przystanki
PPSP
PPSP
PPSP
PPSP
F
F
F
F
km-0
Żarów ul. Dworcowa
05:11
10:42
13:05
14:51
km-3
Piotrowice
05:15
10:45
13:09
14:55
km-7
Jaworzyna Śląska PKP
05:20
10:50
13:15
15:00
km-11
Czechy
05:25
10:55
13:20
15:05
km-14
Pastuchów
05:29
10:59
13:24
15:09
km-16
Przyłęgów
05:31
11:01
13:26
15:11
km-18
Mikoszowa
05:34
11:04
13:29
15:14
km-20
Jaroszów n/ż
05:37
11:07
13:32
15:17
km-21
Jaroszów Główny
05:38
11:08
13:33
15:18
km-26
Strzegom n/ż ALWP1
05:43
11:13
13:38
15:23
km-27
Strzegom n/ż ALWP2
05:44
11:14
13:39
15:24
km-28
Strzegom Szar. Szeregów
05:47
11:17
13:42
15:27

 

Strzegom - Jaroszów - Pastuchów - Jaworzyna Śląska - Żarów
Dworce / Przystanki
PPSP
PPSP
PPSP
PPSP
F
F
F
F
km-0
Strzegom Szar. Szeregów
06:00
11:25
13:48
15:32
km-1
Strzegom n/ż ALWP2
06:03
11:28
13:51
15:35
km-2
Strzegom n/ż ALWP1
06:04
11:29
13:52
15:41
km-7
Jaroszów Główny
06:09
11:34
13:57
15:42
km-8
Jaroszów n/ż
06:10
11:35
13:58
15:45
km-11
Mikoszowa
06:13
11:38
14:01
15:48
km-13
Przyłęgów
06:16
11:41
14:04
15:50
km-13
Pastuchów
06:18
11:43
14:06
15:17
km-16
Czechy
06:22
11:47
14:10
15:54
km-20
Jaworzyna Śląska PKP
06:27
11:52
14:15
15:59
km-24
Piotrowice
06:32
11:57
14:20
16:04
km-27
Żarów ul. Dworcowa
06:36
12:01
14:24
16:08

 

 

 

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie oraz przetwarzanie materiałów bez zgody autora zabronione. Stanisław Ptak 2010.
Projekt i wykonanie: Agencja Reklamowa GEOSPACE